قیمت اینترنت موبایل همیشه حواشی زیادی داشته است. نکته مهم اینجاست که وزارت ارتباطات و در راس آن وزیر ارتباطات تلاش کرده اند در حوزه قیمت اینترنت، کاربران ناراضی نباشند. شاید علاقه به محبوبیت و شاید هم دلایل بزرگ تری برای این نوع تصمیم گیری وجود داشته باشد. اما واقعیت این است که قیمت اینترنت موبایل تا قبل از این افزایش تا حد زیادی به کف قیمت تعیین شده برای اپراتورهای موبایل نزدیک بوده است. در واقع، یک کف و یک سقف برای قیمت دیتای موبایل وجود دارد.

اگر علاقه و حوصله اش را دارید، پیشنهاد می کنم سری به سایت رگولاتوری، بزنید. با گردشی در همین بخش و چند محاسبه می توانید ببینید کهقیمت سقف هر گیگابایت اینترنت موبایل از نوع آزاد برای سیم کارت های دائمی حدود ۴۰ هزار تومان (به شکل دقیق ۴۱ هزار ۹۴۳ تومان) و این قیمت برای سیم کارت های اعتباری حدود ۶۰ هزار تومان (به شکل دقیق ۶۲ هزار و ۹۱۴ تومان) است.

به دلیل پیچیدگی بسته ها و ترکیب اینترنت داخلی و بین المللی در آن ها، مشخص نیست که حالا میانگین قیمت اینترنت برای هر گیگابایت چقدر شده است. اما آنچه مشخص است، اینکهاپراتورها در حال حاضر تعرفه خود را بین کف و سقف تغییر داده اند و به سقف تعرفه حتی نزدیک هم نیستند. البته که رگولاتوری هم می گوید برای هر تغییر، ابتدا باید اجازه را به اپراتورها بدهد، که همین موضوع نیز محل سوال است.

فناوری جدید موبایل

برنامه نویسی اندروید

راهکار اپل بعد از اینتل

ارزانترین موبایل 4g

بروز رسانی اپلیکیشن مک

تعرفه موبایل در ایران

قیمت ,موبایل ,اینترنت ,سقف ,تومان ,هزار ,قیمت اینترنت ,اینترنت موبایل ,هزار تومان ,کارت های ,به شکل ,قیمت اینترنت موبایل

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


مطالب اینترنتی Tony's site دکوراسیون داخلی,طراحی داخلی,معماری داخلی,بازسازی و نوسازی, دکوراسیون اداری,طراحی و معماری فلات زندگی دوباره چه زود اومدی مطالب اینترنتی مطالب اینترنتی apishfoot جراحی زیبایی واژن رشت Gerald's style